top of page

Przeprawa...

Zaktualizowano: 11 lis 2020

Pokonująca most pomiędzy próbowaniem a działaniem, pomiędzy marzeniem i mówieniem o czymś a wcielaniem tego w czyn.

Śmiała, od planowania, przez sięganie, aż po osiąganie i urzeczywistnianie marzeń.


A marzenia mogą stać się niezwykłą motywacją...

Zatem, nie pozostawaj tylko w tęsknocie i rozmyślaniu nad możliwościami a zacznij czynnie działać. Każdy moment jest dobry, aby zaplanować na nowo życie tak, by było absolutnie autentyczne, czyli świadome i zgodne z twoimi motywami i wartościami a dzięki temu pełne, przynoszące satysfakcję i dające poczucie szczęścia.


A osiągania celów warto i można się nauczyć. Można nauczyć się pokonywać realne, zewnętrzne przeszkody.

Na początku zdarzy się, iż będziesz błądzić, próbować, zawracać, lecz to jest wpisane w twój rozwój i zrozumienie siebie. Będziesz zawracać, by w końcu trafić. Taka jest kolej rzeczy! Nauczysz się definiować zadania oraz innowacyjnie i kreatywnie rozwiązywać problemy, by też umieć współpracować i lepiej rozumieć innych. Pojętnie i otwarcie zdobywać doświadczenie oraz czerpać z doświadczenia innych osób. Będziesz chcieć

i przełamiesz opór przed działaniem. Wyzbędziesz się nieuzasadnionych wymówek. Uwolnisz się od bezcelowości. Zaakcentujesz to, co czynisz i tym samym umocnisz swoją wytrwałość. Naturalnie wyselekcjonujesz sprawy nieistotne, zignorujesz je, aby nie rozpraszały cię w drodze do zdobycia celu.


Przemierzysz ten pasaż, sięgając, aż po zwyczaj osiągania.
16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page